نایت ملودی » فرهنگ و هنر » موسیقی » موسیقی ایران » اخبار موسیقی ایران » فیلم جان دادن مرتضی پاشایی را چه کسی در اینترنت قرار داد؟

فیلم جان دادن مرتضی پاشایی

کارمند واحد مدیریت بیمارستان بهمن اعلام کرد: مدیریت بیمارستان خود به صورت مستقیم پیگیر مساله فیلم منتشر شده از دقایق آخر عمر مرتضی پاشایی هستند و گمان می‌رود این فیلم توسط یکی از اقوام و دوستان نزدیک مرحوم ضبط و پخش شده باشد.

آنا درباره فیلم اخیر پخش شده در شبکه‌های اجتماعی که مربوط به آخرین دقایق عمر مرتضی پاشایی در بیمارستان بهمن است، گفت: تمام واحد‌های بیمارستان از قبیل حراست و دفتر واحد مدیریت در حال پیگیری این موضوع هستند.

وی افزود: تمام بخش بیمارستان مجهز به دوربین مدار بسته است و این موضوع را واحد مدیریت بیمارستان مستقیما پیگیری می‌کند، اما چون علاوه بر پرسنل و کادر بیمارستانی، اقوام و دوستان نزدیک مرحوم پاشایی نیز اجازه ملاقات داشتند، گمان می‌رود یکی از این افراد فیلم مزبور را تهیه و پخش کرده باشد.

این کارمند واحد مدیریت بیمارستان در پایان خاطرنشان کرد: دکتر محسن مهرور مدیر بیمارستان خود مستقیما بر این پیگیری‌ها نظارت می‌کند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت