مرتبط با این مطلب
کیک موز

طرز تهیه کیک موز

مـواد لازم:

۳/۴ فنجان کره

۲ و ۱/۸ فنجان شکر سفید

۳ عدد تخم مرغ

۲ قاشق چای خوری وانیل

۳ فنجان آرد کیک

۱/۵ قاشق چای خوری جوش شیرین

۱/۴ قاشق چای خوری نمک

۱/۵ فنجان شیر

۲ قاشق چای خوری آب لیمو

۱/۵ فنجان موز له شده

۱/۲ فنجان کره

۱ بسته (۸ اونس) پنیر خامه بسته بندی

۳/۵ فنجان پودر قند شیرینی

۱ قاشق چای خوری وانیل

ابتدا گرمای فر را روی حرارت ۲۷۵ درجه فارنهایت (۱۳۵ درجه سانتیگراد) تنظیم کنید. ظرف کیک را چرب کنید. سپس در یک کاسه کوچک، موز له شده را با آب لیمو، مخلوط کرده و کنار بگذارید. در یک کاسه متوسط، آرد، جوش شیرین و نمک را مخلوط کرده و کنار بگذارید.در یک کاسه بزرگ، ۳/۴ فنجان کره و ۲ و ۱/۸ فنجان شکر را کمی حرارت دهید تا روشن و نرم شود. تخم مرغ ها را در یک ظرف، هم بزنید و سپس ۲ قاشق چای خوری وانیل اضافه کنید. تخم مرغ و آرد با شیر, کره و شکر را مخلوط کنید. مخلوط را در موز هم بزنید. خمیر آماده شده را در تابه که از قبل چرب کرده اید بریزید.
برای پخت کیک ظرف را در فر گرم شده بگذارید به مدت ۱ ساعت و یا تا زمانی که یک خلال دندان داخل مرکز کیک کرده و بیرون می آورید تمیز باشد. کیک را از فر خارج کرده و به طور مستقیم در فریزر به مدت ۴۵ دقیقه بگذارید. این کار کیک را بسیار مرطوب می کند.حال برای رویه خامه ای کیک یا شیرینی باید در یک کاسه بزرگ، ۱/۲ فنجان کره و پنیر خامه ای را بزنید تا صاف شود. سپس ۱ قاشق چای خوری وانیل را اضافه کنید هم بزنید. پودر قند را اضافه کنید و در سرعت کم هم بزنید تا ترکیب شود، پس از آن در روی کیک یا شیرینی, خامه آماده شده را بریزید و صاف کنید. بگذارید کیک سرد شود سپس در دیس کیک گذاشته و سرو نمایید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت