نایت ملودی » خانواده » دکوراسیون و خانه داری » تکنیک های خانه داری » ۶ تکنیک کاربردی که هر کدبانویی باید بداند

6 تکنیک کاربردی که هر کدبانویی باید بداند

6 تکنیک کاربردی که هر کدبانویی باید بداند

هر بانوی ایرونی این رو می دونه که آشپزی و کدبانوگری آن قدر فوت و فن داره که هر روز باید نکته ای جدید یاد گرفت.بنابراین مطلب زیر رو بخونید تا به دانسته های قبلیتون اضافه شه:
۱ – برای رفع بو، کمی نمک در ظرف پلاستیکی خالی بریزید و در آن را ببندید.
۲ – قبل از خرد کردن فلفل، دست ها را کمی چرب کنید تا اسانس فلفل جذب دست نشود.
۳ – قبل از بو دادن، دانه های ذرت را به مدت ۱۰دقیقه در آب خیس کنید، آب بکشید و به روش همیشه درست کنید. با این روش، دانه ها بهتر باز و سریع تر آماده می شود.
۴ – آبی که در آن سیب زمینی یا پاستا را جوشانده اید، سرشار از ماده مغذی است لذا آن را بعد از سرد شدن در گلدان ها یا باغچه خالی کنید.
۵ – برای جلوگیری از به هم چسبیدن نمک، چند دانه برنج به نمکدان اضافه کنید.
۶ – همیشه یک گلدان آلوئه ورا در آشپزخانه داشته باشید تا هر بار دچار سوختگی شدید مقداری از آن بشکنید و ژل آن را روی قسمت آسیب دیده بمالید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت