مرتبط با این مطلب

هابیت: نبرد پنج سپاه دنباله و قسمت پایانی دو قسمت قبلی ( هابیت: سفری غیر منتظره و هابیت: برهوت اسماگ ) میباشد. همانطور که شاهد بودیم از ابتدای شروع سه گانه گروه تورین سفر خودشان را  آغاز کرده و به تنها کوه و اسماگ (اژدها) رسیدند و نبرد خود رابا این اژدهای مخوف آغاز کردند.

دو قسمت اول تریلوژی “هابیت” یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون دلار فروش داشته است و به نظر می رسد با اکران قسمت سوم، مجموع فروش این سه گانه به ۳ میلیارد برسد. “هابیت” به گونه ای پیش درآمدی بر فیلم “ارباب حلقه ها” است و به ۶۰ سال قبل از وقوع ماجراهای حلقه باز می گردد. این فیلم با بازی مارتین فریمن ( Martin Freeman ) در نقش “بیلبو باگینز” است که بر اساس کتاب “جی آر آر تالکین” با عنوان “هابیت” ساخته شده است.

هابیت

هابیت

برای مشاهده سایز کامل عکس،آن را بر روی کامپیوتر شخصی خود ذخیره نمایید.

تاریخ اکران : نبرد پنج سپاه در آمریکای شمالی ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴( ۲۷ آذر ۱۳۹۳ )

کارگردان : پیتر جکسون

نویسندگان : فران والش ، فیلیپا بوینز ، پیتر جکسون ، گیولرمو دل تورو

بازیگران :

مارتین فریزمن / بیلبو بگینز

کیت بلانچت / گالادریل

یان مک کالن / گاندولف

اندی سرکیس / گالوم

سایر بازیگران و عوامل فیلم

تاریخ: ۱۸ آبان ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت