نایت ملودی » سفر وگردشگری » دومین قطار حامل گردشگران خارجی، در راه ایران

635494242105548939

همانطور که قبلا در این پست اشاره کردیم قطار های گردشگری حامل گردشگران حرفه ای راهی شهر های مختلف ایران جهت بازدید از جاذبه های گردشگری شده بودند.

ه نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، به منظور بازدید از شهرهای تاریخی کشورمان، قطار حامل گردشگران خارجی از آلمان، روسیه، سوئیس، دانمارک، انگلیس ، استرالیا، آمریکا، هلند، سوئد، فرانسه، مکزیک و مجارستان در قالب دو گروه وارد ایران خواهند شد.

گروه اول، در مجارستان سوار قطار مخصوص گردشگری شده است و پس از عبور از رومانی، بلغارستان و ترکیه روز ۳۰ مهر از مرز ریلی رازی- کاپیکوی، وارد ایران می شوند و پس از عبور از شهر تبریز، از اماکن تاریخی و مذهبی شهرهای زنجان، یزد، اصفهان، شیراز، کرمان، مشهد و تهران بازدید می کنند و در پایان سفر، از تهران با هواپیما به مقصد باز خواهند گشت.

گروه دوم، نیز ابتدا با هواپیما وارد تهران و در ایستگاه راه آهن سوار بر قطار می شوند و پس از بازدید از این شهرها روز ۱۲ آبان از مرز ریلی رازی خارج خواهند شد.

تاریخ: ۰۲ آبان ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: سفر وگردشگری

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت