نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » مسن ترین و جوان ترین بازیکن جام جهانی را بشناسید

 مسن ترین و جوان ترین بازیکن جام جهانی

فرید موندراگون ، دروازه بان ۴۳ ساله تیم ملی کلمبیا مسن ترین بازیکن حاضر در جام جهانی به شمار می رود.
یک جام جهانی همیشه  جذابیت های خاصی دارد . برای فرید موندراگون این جذابیت بیشتر است . این دروازه بان فوتبالش را در باشگاه دپورتیوو کالی کلمبیا آغاز کرد و پس از آن در هشت باشگاه در هفت کشور مختلف بازی کرد (پاراگوئه ، آرژانتین، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، آلمان و آمریکا) . موندراگون در جام های جهانی ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸ نیز حضور داشت ، آخرین جام جهانی هایی که کلمبیا در آن حضور یافت. حالا اگر پکرمن به او بازی بدهد ، این بازیکن را تبدیل به ” پدر بزرگ ” تاریخ جام جهانی می کند و رکورد راجر میلا که در جام جهانی ۱۹۹۴ در ۴۲ سالگی حضور پیدا کرد را خواهد شکست.
در نقطه مقابل ، فابریس اولینگا حضور دارد. بازیکنی که به تازگی ۱۸ ساله شده و جوان ترین بازیکن جام جهانی است. این بازیکن کامرونی توسط استعدادیابان باشگاه مایورکا کشف شد و راه اسپانیا را در پیش گرفت اما پس از سه سال حضور در این باشگاه، برای تمدید به توافق نرسید و بدین ترتیب به مالاگا ملحق شد. زمانی که ۱۶ سال و ۹۸ روز سن داشت ، فرصت حضور در تیم اصلی مالاگا را تحت هدایت مانوئل پلگرینی پیدا کرد. در بازی مالاگا مقابل سلتا ویگو در سال ۲۰۱۲ در ترکیب اصلی قرار گرفت و گل پیروزی را به ثمر رساند. بعد از آن  فراز و نشیب زیادی داشت و راهی باشگاه هایی مثل آپولون قبرس و وارخم بلژیک شد.

تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت