نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » سرمربی بوسنی: هیچ بازیکنی مأمور مهار مسی نمی شود

تیم ملی فوتبال بوسنی

سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی اعلام کرد که برنامه ای برای مهار تک به تک لیونل مسی، فوق ستاره تیم آرژانتین ندارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، تیم ملی فوتبال بوسنی در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم های آرژانتین، ایران و نیجریه همگروه است و مسابقات خود در از یکشنبه آینده با دیدار مقابل یاران مسی در ماراکانا آغاز خواهد کرد.

از این رو سافت ساسیچ سرمربی تیم بوسنی بعد از برد ۵ بر یک این تیم در دیداری تدارکاتی مقابل تیم جوانان سانتوس در برزیل به خبرنگاران گفت: هرگز یک بازیکن را مأمور مهار یکی از بازیکنان حریف نمی کنیم. محمد بسیچ را داریم اما اینکه او را مسوول مهار مسی کنیم ایده خوبی نیست.

وی افزود که استفاده از سیستم دفاع منطقه ای را ترجیح می دهد و اینکه چه کسی را برای مراقبت از مسی انتخاب می کند، بستگی به اتفاقاتی دارد که در طول بازی خواهد افتاد.

سرمربی بوسنی همچنین از اعلام اسامی ترکیب اصلی خود برای دیدار با آرژانتین طفره رفت و گفت: همه برای بازی با آرژانتین کاملا آماده هستند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت