فن‌ پرسی

فدراسیون فوتبال هلند اعلام کرد که روبین فن‌پرسی و هم‌تیمی او داریل یانمات روز گذشته پس از تمرین تیم‌شان، در ساحل ایپانمای شهر ریودوژانیرو مشغول قدم زدن بودند که برخورد یک موج‌سوار با آنها مجروح‌شان کرده است.

طبق اعلام این فدراسیون در این برخورد فن‌پرسی و یانمات دچار جراحات سطحی و خراشیدگی پوست و سردرد شده‌اند اما مشکل جدی سلامت آنها را تهدید نمی‌کند.

خبر جدی نبودن مصدومیت فن‌پرسی خیال بسیاری از هواداران تیم ملی هلند را آسوده کرد، چرا که کاپیتان آنها سابقه بدی در دچار شدن به مصدومیت بی‌موقع دارد. از دست دادن فن‌پرسی می‌توانست ضربه سنگینی به شانس موفقیت لاله‌ها در جام جهانی بزند، چون او یکی از مؤثرترین مهره‌های ترکیب اصلی هلند در چند وقت اخیر بوده است و در ۸۴ بازی ملی خود ۴۳ گل به ثمر رسانده است.

یانمات، مدافع تیم فاینورد هم ۱۶ بازی ملی در کارنامه خود دارد.اولین بازی تیم ملی هلند در جام جهانی برابر تیم ملی اسپانیا در تاریخ ۲۳ خرداد است. هلندی‌ها پس از آن با تیم‌های ملی شیلی و استرالیا روبه‌رو خواهند شد.

تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت