نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » نجات مربیان تیم بوسنی از دست سارقان

 نجات مربیان تیم بوسنی از دست سارقان

بخشی از کادر فنی تیم ملی بوسنی از دست سارقان در روز یکشنبه در سائوپائولو نجات پیدا کردند.

مربیان بوسنی که در یک هتل شیک در نزدیکی سواحل باهیا اقامت دارند ، حدود ساعت ۲۱ به وقت محلی برای قدم زدن از هتل خارج شدند که سه نفر قصد سرقت از آنها را داشتند.

زمانی که محرمان قصد داشتند که دست به سرقت بزنند ، پلیس وارد صحنه شد و سه سارق را دستگیر کرد. مربیان تیم ملی بوسنی در بازگشت به هتل توسط نیروهای پلیس مورد پشتیبانی قرار گرفتند.

در زمان این اتفاق سافت سوسیچ ، الویر بالیچ ، بورسه سردوویچ ، تومیسلاو پیپلیکا و الویر رحیمیچ ، تمامی اعضای کادر فنی بوسنی در کنار هم بودند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت