نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » مصدومیت جزئی نیمار در تمرین برزیل

 مصدومیت جزئی نیمار در تمرین برزیل

در حالی که تیم برزیل به تمریناتش در ترسوپولیس ادامه می داد مصدومیت نیمار باعث نگرانی کادر فنی این تیم شد.

نیمار در بخشی از تمرین از ناحیه زانو احساس درد کرد و روی زمین افتاد و کادر پزشکی برزیل نزد او رفت اما مصدومیتش جدی نبود و به همراه باقی هم تیمی ها به تمرین ادامه داد.

اسکولاری ، مربی تیم ملی برزیل در این تمرین ، ترکیب اصلی خود که ترکیب فینال جام کنفدراسیون ها مقابل اسپانیا بود را دوباره تست کرد.

برزیلی ها در این تمرین روی ضربات ایستگاهی کار کردند . اسکولاری در این جلسه تمرینی دو بازیکن آکادمی فلومیننزه را برای تمرین با ۲۳ ملی پوش برزیل فراخواند.

تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت