نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » روزشمار جام جهانی ۲۰۱۴ / ۳ روز تا برزیل

 روزشمار جام جهانی ۲۰۱۴ / ۳ روز تا برزیل

پرتال جامع ورزش ایران(مدال) – جری، جانی و ویلسون پالاسیوز سه برادری بودند که با حضور همزمان در تیم ملی فوتبال هندوراس در جام جهانی ۲۰۱۰ نام خود را در تاریخ ثبت کردند.

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به مناسبت سه روز مانده به آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در این مورد نوشت: هندوراس در این دوره نیز به جام جهانی صعود کرده اما بر خلاف دوره گذشته یکی از این سه برادر حضور نخواهد داشت و جری و ویلسون بدون جانی باید به برزیل بروند.

با این حال آنها تنها برادران حاضر در جام جهانی نخواهند بود چراکه آندره و جردن آیو برای تیم غنا بازی می کنند و ساحل عاج چشم امید به تجربه کولو و یحیی توره دوخته است.

ژروم و کوین پرینس بوآتنگ نیز در جام جهانی بازی خواهند کرد و با وجود نسبت برادری که با هم دارند برای دو تیم مختلف به میدان می روند.

آنها پدری غنایی و مادری آلمانی دارند به همین دلیل ژروم تصمیم گرفته است برای آلمان و کوین پرینس برای غنا بازی کند.

تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت