نایت ملودی » اخبار » سیاست » عارف به پست جدیدش چه واکنشی نشان داد؟
عارف
به گزارش جماران به نقل از تسنیم حسن رسولی مشاور محمدرضا عارف با اشاره به انتشار برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر احتمال ریاست عارف بر مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: این موضوع فقط یک گمانه‌زنی رسانه‌ای است و تاکنون نیز بحثی در این زمینه مطرح نبوده است.
وی ادامه‌داد: طی صحبت‌هایی که به تازگی و شب گذشته با عارف داشته‌ام، اصلا چنین موضوعی مطرح نبوده است.
مشاور محمدرضا عارف در ادامه تأکید کرد: با توجه به اینکه عارف چهره‌ای شناخته شده است، ممکن است پیشنهاداتی داشته باشد، اما ریاست وی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، گمانه‌زنی رسانه‌ای است. البته ممکن است وی پیشنهاداتی در آینده داشته باشد، اما این موضوع به آینده مربوط است و بنده اطلاعی ندارم.
روز گذشته برخی سایت‌های خبری از احتمال حضور محمدرضا عارف در سمت ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داده بودند که مشاور وی این موضوع را رد کرد.
تاریخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت