نایت ملودی » سلامت » سلامت خانواده » سلامت جسم » آزمایشی که میتوانید زمان مرگ خود را بفهمید!
تشخیص زمان مرگ
دانشمندان یک آزمایش غیر تهاجمی طراحی کرده‌اند که به آن «آزمایش مرگ» گفته می‌شود و به عنوان نخستین آزمایش از نوع خود در جهان می‌تواند مدت زمانی که از عمر افراد باقی مانده را مشخص کند.
به گزارش مهر، یک ضربه لیزر بدون درد به سطح پوست فرد از طریق دستگاهی به سبک ساعت مچی وارد می‌شود.این ضربه لیزری با تحلیل سلول‌های داخلی بدن فرد مشخص می‌کند که بدن و جسم وی چگونه با بالارفتن سن تحلیل می‌یابد.
این سلول‌ها کوچکترین رگ‌های خونی یعنی مویرگ‌ها را در بدن‌های ما تشکیل داده و به فعالیت‌های پیچیده در هرکجای بدن پاسخ می‌دهد.
دانشمندان با اندازه‌گیری نوسان داخلی سلولها می‌توانند طول زمان باقیمانده پیش از مرگ را تعیین کرده و همچنین بیماری‌هایی چون سرطان و یا زوال عقل را آزمایش کند.
نتیجه این آزمایش از ۰ تا ۱۰۰ رتبه بندی شده است. پیش‌بینی‌ها زمانی موثق‌تر می‌شود که اطلاعات بیشتری اضافه شود.
انتظار می‌رود که یک نسخه دوستدار کاربر از این سیستم ظرف سه سال آینده تکمیل شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت