نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » خطر خط خوردن از لیست ۱۸ نفره علی دایی!

علی دایی

پایگاه خبری پیک خبر:

بازیکنان پرسپولیس معتقدند علی دایی خصوصیات ویژه و به خصوصی دارد. آنها معتقدند در صورتی که دایی متوجه اخم و ناراحتی چهره بازیکنان در تمرین بشود نامشان را از لیست ۱۸ نفره خط می‌زند!
در بازی اول پرسپولیس محمدرضا خانزاده و در دیدار با ذوب‌آهن امید عالیشاه از لیست ۱۸ نفره خط خوردند تا هر دو بازیکن به این موضوع معترض باشند. از آن جا که خانزاده بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس به شمار می‌رود و اصلا فکرش را نمی‌کرد برای بازی با تراکتورسازی از لیست خط بخورد و در بازی دوم فقط نیمکت‌نشین شود اما چنین اتفاقی برای بازیکن جوان و ملی‌پوش پرسپولیس رخ داد تا او از این اتفاق متعجب شود.

همچنین امید عالیشاه نیز به سرنوشت خانزاده دچار شده تا بداند رقابت‌ سختی برای حضور در ترکیب اصلی دارد. اما بازیکنان پرسپولیس معتقدند علی دایی خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی دارد، او در تمرین روی چهره بازیکنانش زوم می‌شود و اگر ببیند بازیکنی با ناراحتی و چهره‌ای عبوس تمرین می‌کند نامش را از لیست ۱۸ نفره خط می زند!

حتی یکی از بازیکنان پرسپولیس می‌گفت اخلاق دایی دستم آمده از این به بعد فقط می‌خواهم در تمرین با چهره‌ای خندان حاضر شوم تا خط نخورم. همچنین دایی از دست حسین ماهینی ناراحت است و هر روز به خاطر بی‌حوصلگی و چهره اخموی این بازیکن به او گیر می‌دهد. دایی هر وقت ماهینی را می‌بیند به او می‌گوید باز این آقای اخمو آمد اگر بخواهی بی‌حوصله‌ تمرین کنی تو را از لیست خط می‌زنم!

متلک‌های پی در پی دایی به ماهینی باعث شده تا این بازیکن جایگاهش را در خطر ببیند و از این رو سعی می‌کند مطابق خواسته‌ علی دایی تمرین کند.

در هر صورت بازیکنان پرسپولیس برای اینکه در لیست ۱۸ نفره باشند به زور هم که شده خودشان را خندان و خوشحال نشان می‌دهند تا دایی به خاطر اخمشان به آنها گیر ندهد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت