نایت ملودی » اخبار » سیاست » وزیر امور خارجه ایتالیا به تهران سفر خواهد کرد

ایتالیابه گزارش ایرنا از منابع وزارت امور خارجه ایتالیا، پیستلی روزهای سه شنبه و چهارشنبه (فردا و پس فردا) برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران می رود.
وزارت خارجه ایتالیا هدف از این سفر را توجه دولت ایتالیا به ایران و تشویق دولت جدید به آغاز فصل جدیدی از گفت و گوها با جامعه بین المللی اعلام کرد.
این سفر همچنین فرصتی برای یادآوری روابط تاریخی میان دو ملت و ازسرگیری مذکرات دوجانبه در خصوص مبارزه با قاچاق مواد مخدر، ثبات افغانستان و روابط دانشگاهی ، تحقیقاتی و همکاری های فرهنگی جهت ارزیابی سایت های تاریخی اعلام شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت