تصویب تحریم ایران توسط آمریکا با400 رای موافق! | نایت ملودی


زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

مجله مذاکره و زبان بدن ادامه مقاله زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالدترامپ زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ قسمت دوم چهارشنبه ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ تجزیه و تحلیل تخصصی مدلهای غیر کلامی دومین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا  …

سقف و سایبان متحرک چیست ؟

ساخت بناهایی  با سقف منعطف از اعصار پیشین رواج داشت. بناهای تاریخی بسیاری با سقف بازشو وجود دارد. از ولاهای رومی تا چادر عشایر.   ولاهای نوع اولیه تاتر رومی مرکب از تیرهای چوبی و ترکه های عمودی است که با طناب به هم…

سئو چیست ؟

امروز با شما هستیم با مقاله ای در مورد اینکه سئو سایت چیست ؟ و چرا هر مدیر سایتی برای سایت خود باید سئو و بهینه سازی سایت انجام دهد. خب همانطور که میدانید در دنیای الکترونیکی امروز تقریبا تمامی…

پنل اس ام اس رایگان پرند پیامک

قبل از توضیحی میخواهیم با هم ببینیم اصلا به چه منظوری پرند اس ام اس طراحی شده و با برخی از اصطلاحات در دنیای ارسال اس ام اس و ارسال پیامک رایگان آشنا شویم. در پرند اس ام اس سامانه…پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نایت ملودی » اخبار » سیاست » تصویب تحریم ایران توسط آمریکا با۴۰۰ رای موافق!

ایران و آمریکا

روز گذشته، طرح تحریمی جدید آمریکا ‌علیه ایران که از سوی مجلس نمایندگان آمریکا تهیه و تدوین شده بود، در مجلس به رأی‌ گذاشته شد و با اکثریت آرا‌ تصویب شد. این در حالی است که منتقدان این طرح، خواهان تعویق رأی‌گیری و دادن فرصت به روحانی شده بودند.

به گزارش «تابناک»، دیروز طرح جدید تحریمی آمریکا علیه ایران در راستای توقف کامل صادرات نفت کشور‌ در مجلس نمایندگان آمریکا به رأی‌ گذاشته شد و با چهارصد رأی موافق در برابر بیست رأی مخالف به تصویب رسید.

این در حالی است که این طرح تنها چند روز‌ پیش از حضور روحانی در رأس دولت به تصویب رسیده‌ و به قانون جلوگیری از هسته‌ای شدن ایران تبدیل می‌شود!

بنا بر این گزارش، «اد رویس» از طراحان این طرح در این باره گفته است: شاید روحانی‌‌ رئیس جمهوری جدید باشد، ولی به راه خود ‌در ادامه برنامه هسته‌ای ‌پیش خواهد رفت؛ بنابراین، تحریم‌های سخت و شکننده اقتصادی و سیاسی برای متوقف کردن ایران لازم و ضروری است.

نیوریورک تایمز در این باره گزارش داده است: با توجه به فضای مجلس، به تصویب رسیدن این طرح پیش از این تقریبا مسجل بود، ولی زمان تصویب آن در نظر برخی از نمایندگان مجلس آمریکا، ‌کاری خصومت آمیز از‌ سوی آمریکا علیه ایران در آستانه حضور رئیس‌جمهوری جدید در رأس قدرت تفسیر می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: «گری سیک» مشاور سابق کار‌تر، فورد و ریگان و همچنین استاد دانشگاه کلمبیا که متخصص مطالعات ایرانی نیز هست، در این باره گفته است، اکنون ایران ‌نمونه بارزی از مواردی است که می‌تواند بنا بر ‌آن‌ ادعا کند، آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. اکنون نیز کنگره آمریکا با تصویب طرح مجلس، تلاش می‌کند‌ این باور ایرانیان را تأیید کند.

اما وریس و دیگر نمایندگان حامی این طرح با رد این باور عنوان کرده‌اند: تلاش‌های تقنینی برای افزایش تحریم‌های ایران نباید بنا بر ‌تقویم سیاسی ایران تغییری داشته باشد.

از سویی، نیویورک تایمز گزارش داده است، این اقدام کنگره همچنین به معنای اقبال سرد به نامه‌ای است که در آن شانزده تن از نمایندگان مجلس آمریکا، خواهان به تعویق افتادن رأی‌گیری بر سر این طرح بودند.

«ارل بلومنور» از نمایندگان مخالف طرح گفته است: من امیدوارم آنچه در ایران روی داده، به تغییرات در سیاست خارجی ایران منجر شود، ولی ما با این کار ‌به ایرانیان گفتیم که برای ما مهم نیست، شما چه می‌کنید. وی از کار همکاران خود در تصویب طرح به شدت انتقاد کرده است.

گفتنی است، طرح جدید تحریمی در صورت تصویب در کنگره و تبدیل شدن به قانون، اقدامات لازم برای قطع کامل باقی مانده صادرات نفت کشور، از طریق تهدید مشتریان نفتی به جرایم سنگین را پیگیری می‌کند.

همچنین با تنگ‌تر کردن حصار مالی بر ایران، همه مبادلات ارزی با ایران را ‌تحریم ‌خواهد کرد و از سویی با وسعت بخشیدن به تحریم‌های سابق، بخش‌های خودرو، معادن ساخت و ساز و مهندسی ایران را نیز به لیست سیاه می‌‌افزاید.

محصولات فروشگاه
مطالب مرتبط
تمام آن چیزی که از «محمد جواد ظریف»باید بدانید

تمام آن چیزی که از «محمد جواد ظریف»باید بدانید کتاب “آقای سفیر” که حاصل مصاحبه ی «محمد مهدی راجی» با دکتر ظریف است، تاکنون شش بار در نشر نی تجدید چاپ شده، در یادداشت زیر گوشه هایی از کتاب را…

تمام آن چیزی که از «محمد جواد ظریف»باید بدانید
توافق هسته ای قطعی شد

توافق هسته ای قطعی شد براساس اخبار موثق توافق هسته ای قطعی شده است. به گزارش آریا حاضران در محل مذاکرات یعنی هتل کوبورگ عازم محل اعلام توافق هسته ای شده اند. کاترین ری سخنگوی موگرینی برگزاری مراسم در ساعت…

توافق هسته ای قطعی شد
توضیحات سخنگوی کاخ سفید درباره زمان لغو تحریم ها

توضیحات سخنگوی کاخ سفید درباره زمان لغو تحریم ها آمریکا: کاهش تحریم‌ها پس از انجام ایران به تعهداتش خواهد بود به گزارش خبرگزاری تسنیم، “ماری هارف”، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: تحریم های اتحادیه اروپا و آمریکا پس از راستی…

سخنگوی کاخ سفید
ظریف جهان را غافلگیر کرد

ظریف جهان را غافلگیر کرد کنفرانس خبری که محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران برگزار کرد برای بسیاری از جهانیان و ناظران غافلگیرکننده بود. بسیاری فکر نمی کردند وی به جزئیات مهم این برنامه اشاره کند و چنین مسئله ای…

ظریف جهان را غافلگیر کرد
عکس های دختر جان کری و داماد ایرانی اش

عکس های دختر جان کری و داماد ایرانی اش القدس العربی نوشت اقدام جان کری وزیر خارجه آمریکا در به کار بردن عبارت خلیج فارس ممکن است به ایرانی بودن دامادش ربط داشته باشد.  

عکس های دختر جان کری و داماد ایرانی اش

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت