مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » خانه داری » بهار را به درون خانه بیاورید

بهار را به درون خانه بیاورید

در زمان قدیم که همه در خانه های حیاط دار زندگی می کردند هر قدر هم حیاط خانه کوچک بود همیشه حتی به اندازه یکی دوتا موزائیک هم که شده جای خالی برای کاشتن گل و گیاه می گذاشتند و مژده آمدن بهار را با کاشتن بنفشه های زرد و آبی در باغچه ها به یکدیگر می دادند.

این روزها با رواج آپارتمان نشینی دیگر نه آن حیاط ها وجود دارند و نه اثری از باغچه های پر گل بهاری می بینیم چیزی که عوض نشده ما و عشق مان به طبیعت است.

بهار را به درون خانه بیاورید

در این آپارتمان های کوچک و بزرگ جای همه چیز در نظر گرفته شده به جز گل و گیاه و همه شکایت می کنند که ما طبیعت را خیلی دوست داریم ولی جایی برای آن در خانه نداریم به همین خاطر من یک سری ایده های جالب و ارزان دارم که هر کسی میتواند از آنها برای کاشتن گل و گیاه استفاده کند.
بهار را به درون خانه بیاورید

مثلأ میتوانید از فنجان های تک باقیمانده از یک سرویس ظرف های چینی و یا قوری های ترک خورده و بدون در بجای گلدان استفاده کنید و آنها را بشکل زیبایی در کنار هم قرار دهید یا از چکمه های پلاستیکی یک چمدان قدیمی و حتی قوطی های کنسرو و شیشه های پلاستیکی نوشابه به عنوان گلدان و یا باغچه کوچک استفاده کنید .

بهار را به درون خانه بیاورید

باید با دقت به دور و برمان نگاه کنیم حتمأ چیزهای جالبی پیدا می کنیم اگر شما هم ایده تازه ای دارید از آن عکس بگیرید و برایمان بفرستید به این ترتیب بهار و طبیعت را به اشتراک بگذاریم.

بهار را به درون خانه بیاورید

گلدون-حلبی

کتاب-گلدون

گلدون-پنجره

 

تاریخ: ۰۴ فروردین ۱۳۹۲
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: خانه داری

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت